Dětská pěnová podložka Casmatino

Pěnová hrací podložka Casmatino je skvělý doplněk pro hrátky vašich dětí, který zejména batolata ochraňuje před nárazy a tvrdými dopady.

Hrací dětská podložka Casmatino velmi dobře chrání vaše ratolesti před prochladnutím od studené podlahy. Pěnovou podložku si můžete díky snadnému skládání a přenosné tašce s sebou vzít třeba na chalupu nebo na piknik v přírodě.

Velkoobchodní spolupráce

Chcete-li se stát naším velkoobchodním partnerem při prodeji podložek Casmatino, napište nám na email info@destskepodlozky.cz údaje o Vaší firmě s IČ (DIČ).

Následně se vám ozveme, nastavíme velkoobchodní ceník a obchodní podmínky.

 

10 položek celkem

Pěnová hrací podložka Casmatino může být využita například jako podložka na cvičení v pohodlí domova, též jako karimatka do stanu či jej můžete využít jako lehké skládací lehátko na koupaliště. Pěnové hrací podložky (certifikované!!) jsou využívány jako dětské koberce pro alergiky, u nichž jsou tkané dětské koberce, kvůli roztočům a prachu, nepřípustné. Pěnová podložka na podlahu vám nahradí přebalovací pult, hrací deku, cvičební podložku, koberec do dětského pokoje.
Dnes jsou velmi oblíbené pěnové puzzle na podlahu, které jsou však dětmi často rozebírané na nejmenší dílky a ztrácí tak funkci podložky chránící proti prochladnutí a úrazu. Pěnové puzzle pro děti představuje pokušení. Láká k rozebírání a podstata, tedy skládání, již děti tolik nenaplňuje, jako ono rozebírání.

Pěnová hrací podložka by měla být neodmyslitelným doplňkem pro hrátky vašich dětí. Jednak doladí dětské prostředí, avšak podstatnější je, že současně děti ochraňuje před chladem a hlavně před tvrdými dopady při prvních pokusech o pasení koníčků, nácvicích sedu i dalším tréninku dětské motoriky.

Vyrobeno na Slovensku, nikoli v Číně!

Zpět do obchodu